Виховна робота

Планування та організація навчально - виховної роботи в ДНЗ «КЦППРКБГ» здійснюється у відповідності до нормативно-правових актів, а саме: Конституції України, Законів України "Про освіту", «Про професійно - технічну освіту", "Про охорону дитинства "«Примірного положення про організацію і проведення виховної роботи у професійно-технічних навчальних закладах Міністерства освіти і науки України» (наказ МОН України від 16.04.2002р. №257), Національної програми «Діти України», "«Положення про професійно - технічний навчальний заклад" "Національної програми патріотичного виховання громадян, формування здорового способу життя, розвитку духовності та зміцнення моральних засад суспільства, Національної програми правової освіти населення, Державної програми подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2006-2010рр., Указу Президента України "Про першочергові заходи щодо захисту прав дітей", Концепції громадянського виховання особистості в умовах розвитку Української державності", "Концепції превентивного виховання дітей та молоді", Закону України "Про забезпечення соціально-правових умов соціального захисту дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» 

Основними напрямками виховної роботи є:

- національно - патріотичне виховання

- правове і превентивне виховання;

- морально - етичне;

- художньо-естетичне;

- виховання здорового способу життя;

- трудове;

- екологічне.

А також виховна робота в Центрі спрямована на:

- вивчення індивідуальних особливостей учнів, активізацію їх навчальної діяльності;

- розвиток і вдосконалення учнівського самоврядування;

- організацію роботи з батьками;

- розвиток творчих здібностей учнів.

13.12.2018 року в рамках тижня «ПРАВА» фахівцем І категорії Покровського РВ філії ДУ «Центр пробації» у Дніпропетровській області Ковалем О.Ю. та майором поліції Пасько В.Д. було проведено профбесіди на теми: «Профілактика адміністративних та кримінальних правопорушень» та «Права людини, права дитини, діяльність та повноваження поліції, права і обов'язки дітей при затриманні, насилля в сім'ї, насилля серед неповнолітніх, профілактика правопорушень серед неповнолітніх»

"Кривий Ріг" 2023
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати