Вітаємо випускників       ДНЗ "Криворізький центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі" 2021 року!

День відкритих дверей у ДНЗ "Криворізький центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі"

Профорієнтація дозволяє зрозуміти, який вид професійної діяльності Вам більше підходить, допомагає оцінити власні здібності, інтереси, можливості та усвідомлено обрати майбутню професію; оцінити власний потенціал та, розробити стратегію кар'єрного зростання. З метою профорієнтаційної роботи 21.01.2020 року на базі ДНЗ "КЦППРКБГ" відбувся "День відкритих дверей" для учнів 9-х класів. Учні ознайомилися з професіями яким навчають у центрі, відвідали навчально-практичні центри: НПЦ новітніх будівельних технологій та НПЦ з професії "Монтажник систем утеплення будівель" також "Музей Бойової слави воїнів інтернаціоналістів".

"Якщо ви вдало оберете професію і докладете до неї
                                               душу, то щастя саме знайде Вас" (Ч. Дарвін)

ДНЗ " Криворізький центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрiв будівельної галузі" відвідала Новосад Ганна Ігорівна - Міністр освіти і науки України, Бабак Сергiй Вiталiйович - Голова Комiтету Верховноi Ради з питань освiти, науки та iнновацiй, Стадний Єгор Андрійович - заступника міністра освіти і науки України, Грицай Ірина Олегівна-...