![](https://b3041e1372.cbaul-cdnwnd.com/45af3426da409afb59997a9708138f75/200000716-256582565b/318709884_630391795550905_5976730133449277678_n-5.jpg?ph=b3041e1372)
8 грудня 2022 року на базі ДНЗ "Криворізький центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі" відбулась знакова подія - відкриття ювілейного, 25 Центру професійної кар'єри в Дніпропетровській області.Основна мета діяльності центру - надання допомоги майбутнім абітурієнтам та сприяння їх індивідуальній самореалізації у побудові успішної професійної кар'єри.Учасники круглого столу обговорили пріоритетні напрямки розвитку професійної (професійно-технічної) освіти, нові підходи до підготовки кваліфікованих кадрів будівельної галузі для відбудови України у післявоєнний час, підняття престижності ПТО через ефективні форми та методи профорієнтаційної роботи; навчання частковим та повним кваліфікаціям за програмами сертифікаційних курсів різних категорій населення; важливість кар'єрного консультування та кроки до подальшої співпраці. Для педагогічних працівників навчального закладу було проведено тренінг з профорієнтаційних компетенцій, де викладачі та майстри навчилися формувати у здобувачів освіти навички активного пошуку роботи, організації самозайнятості та планування кар'єри, підвищення рівня конкурентноспроможності молоді на ринку праці.Тримаємо освітній фронтРазом до перемоги!