Історія нашого Центру

Навчальний заклад був заснований за наказом начальника обласного управління "Трудові резерви" від 15 серпня 1956 року "Про організацію будівельної школи наконтингентбазі тресту Кривбасрудбуд" з 10 місячним строком навчання i3 загальнимом 200 чоловік, який мав назву Будівельна школа № 13.

Школа навчала за такими професіями: тесляр, муляр, штукатур, арматурник, бетоняр, слюсар

Замовниками кадрів були такі підприємства, як «Кривбасрудбуд» та «Шведентехмонтаж».
3 вересня 1962 року Будівельна школа № 13 була перейменована в Міське професійно - технічне училище № 14 за наказом Дніпропетровського обласного управління профтехосвіти від 17.07.1962р.

"Кривий Ріг" 2023
Створено за допомогою Webnode